Witam w galerii photosatisfaction!

Nazywam się Robert Jatczak i świadczę usługi w zakresie fotografii oraz profesjonalnej obróbki graficznej materiału zdjęciowego. Zajmuję się również projektowaniem graficznym oraz systemami identyfikacji wizualnej dla firm i osób prywatnych. Zakres mojej działalności jest szeroki i obejmuje kilka działów z dziedziny grafiki i fotografii, z którymi związany jestem od kilkunastu lat początkowo pracując jako freelancer, by następnie zdobyć doświadczenie w korporacyjnym public relations.

Moje prace ukazywały się w takich periodykach jak Newsweek, Puls Biznesu, Parkiet, The Specialist, Builder, SportPlus, Inżynieria Bezwykopowa, Eurobuild CEE, w wielu publikacjach lokalnych, grupowych wydaniach informacyjno-reklamowych, stronach www itp.

Znajdują się Państwo w galerii zbudowanej na potrzeby mojej pracy, ale również z chęci zaprezentowania materiałów, które zostały stworzone przy różnego rodzaju okazjach takich jak ciekawe wydarzenia, w których brałem udział lub podróże, w których uczestniczyłem. Mam nadzieję, że zaprezentowane prace spodobają się Państwu, przyczyniając się jednocześnie do zainteresowania moją ofertą.

Zapraszam do oglądania!
Robert Jatczak

maxmodels30megamodels30fanpage

Kontakt ze mną:
gsm +48 662 755 460
email: robert.jatczak@wp.pl